Навіть при самому ретельному і старанному чищенні зубів, з часом утворюються зубні відкладення або ж зубний камінь. Відкладення бувають двох видів — м’які і тверді. І ті й інші вимагають професійного чищення зубів у стоматолога.

Коли потрібна чистка Air Flow?

Чистка порожнини рота Air Flow необхідна в таких ситуаціях:

– коли потрібно почистити важкодоступні місця щелеп, ясен і зубів, а також перед різними типами лікувального втручання;
– виникнення необхідності установки або зняття коронок, імплантатів або брекетів;
– з’явилися проблеми з яснами;
– наліт почав перероджуватися в зубний камінь;
– необхідно якісно почистити встановлені імплантати, брекети і ін.;
– пожовтіння емалі через напої та інші речовини (чай, кава, сигарети і ін.);
– зуби розташовані дуже щільно, є скручування в результаті вдається не тільки повністю очистити імплантати або брекети, але й уникнути розвитку захворювань ротової порожнини, таких, як: карієс, пародонтит, пародонтоз, періостит, гінгівіт та інші.

Як виконується чистка системою Air Flow?

На сьогодні ця процедура популярна, але досить дорога. Найперше, що варто знати про неї, це те, що вона являє собою професійне відбілювання, яке проводиться в кабінеті лікаря, і всього за одну процедуру, можна відбілити емаль до 12 тонів.

Що таке фотовибілювання зубів?

Фотовідбілювання зубів ще називають ламповим. Освітлюючий ефект процедури досягається завдяки просвічування емалі світловими променями галогеновой, світлодіодним або ультрафіолетовою лампою (Zoom, Luma Cool, Beyond Polus і інші). Таке світло служить каталізатором, який прискорює дію відбілюючої речовини. Для відбілювача служить гель: 30-35% окислювача (перекис водню або карбаміду).
При впливі світлових променів окислювач починає виділяти активні молекули кисню, які проникають в шар дентину і вивільняють в ньому накопичився пігмент. При цьому хімічна реакція зачіпає тільки органічні речовини, а значить, мінеральна структура зубів не порушується.

Фотовідбілювання

тандартна комплексна процедура проходить таким чином: перед чищенням пацієнт повинен обов’язково почистити зуби щіткою. На початку сеансу лікар оцінює стан щелепи, ясен і ротової порожнини пацієнта. Потім видаляє твердий наліт і камінь не тільки із зубів, але і з-під ясен за допомогою ультразвукового апарату — скейлера. Ця частина процедури може виявитися болючою для пацієнта, тому йому може бути запропоновано застосувати місцеву анестезію.
Третій етап чистки — видалення розм’якшеного каменю, нальоту і пігментних плям, що утворилися від вживання їжі, напоїв за допомогою системи Air Flow. Після цього лікар обов’язково очищає міжзубні проміжки за допомогою нитки. В кінці процедури, поверхня зубів полірується спеціальними щітками, також на них наносяться спеціальні фторвмісні склади для зміцнення емалі і зниження чутливості.

Гігієна порожнини рота

При дотриманні правил гігієни порожнини рота рот виглядає здоровим, а подих — свіжий та приємний. Це означає, що:
– зуби виглядають чистими і вільними від зубного каменю;
– ясна рожеві, не болять і не кровоточать під час чищення зубною щіткою або зубною ниткою;
– неприємний запах з рота не є постійною проблемою.
Якщо Ваші ясна болять і кровоточать під час чищення зубною щіткою або зубною ниткою, а з рота виходить стійкий неприємний запах, зверніться до стоматолога. Ці симптоми можуть бути ознакою захворювання.

Які методи підтримки правильної гігієни порожнини рота?
Найнеобхідніше умова для здоров’я зубів і ясен — це підтримка правильної гігієни порожнини рота. Здорові зуби — це не просто складова привабливої ​​зовнішності і хорошого самопочуття. Це ще й запорука повноцінного харчування і розбірливою мовлення. Від стану порожнини рота багато в чому залежить здоров’я вашого організму в цілому.

Щоденна профілактика, в тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку захворювань порожнини рота і ці процедури менш болючі, дорогі і проблемні, ніж лікування уражень, які могли б бути зупинені на початковій стадії.